SM. Nałkowskich w Lublinie
SM. Nałkowskich w Lublinie


Odwiedziło nas już 642 osób

Wiadomości


Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo,
W związku z rozpoczęciem stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dotyczącego ochrony danych osobowych w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), pragniemy przekazać Państwu najważniejsze informacje dotyczące przetwarzania danych oraz praw związanych z przetwarzaniem tych danych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W.Z. Nałkowskich w Lublinie z siedzibą przy ul. Nałkowskich 108, 20-470 Lublin.

Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje Inspektor Ochrony Danych - Pani Agata Szwed. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych, także w razie wątpliwości co do przysługujących praw, w następujący sposób:

Poniżej znajdą Państwo informację m.in.

Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią zamieszczonych dokumentów, które mają na celu wsparcie Państwa w realizacji przysługujących uprawnień.